⚽ Manchester City vs Arsenal – EPL | LIVE 2-1 min ke-67  | 🏆 Johor Darul Ta'zim vs Selangor FC – Liga Super Malaysia | LIVE 1-0  | ⚽ Real Madrid vs Barcelona – La Liga | Sabtu 03:00 MYT | odds: 2.10 / 3.40 / 3.60  | 🔥 Razif dari JB menang RM 7,800 pertaruhan EPL semalam  | 📊 Odds Parlay 4 pasukan: sehingga 12.5x gandaan  | ⚽ Liverpool vs Chelsea – Asian Handicap -0.5 odds: 1.88  | 🎯 RTP pertaruhan bola sepak FCM99: 97.4%  | 🏅 Champions League – Suku Akhir odds tersedia sekarang  | ⚽ Manchester City vs Arsenal – EPL | LIVE 2-1 min ke-67  | 🏆 Johor Darul Ta'zim vs Selangor FC – Liga Super Malaysia | LIVE 1-0  | ⚽ Real Madrid vs Barcelona – La Liga | Sabtu 03:00 MYT | odds: 2.10 / 3.40 / 3.60  | 🔥 Razif dari JB menang RM 7,800 pertaruhan EPL semalam  | 📊 Odds Parlay 4 pasukan: sehingga 12.5x gandaan  | ⚽ Liverpool vs Chelsea – Asian Handicap -0.5 odds: 1.88  | 🎯 RTP pertaruhan bola sepak FCM99: 97.4%  | 🏅 Champions League – Suku Akhir odds tersedia sekarang  |

Pertaruhan Sukan No.1 Malaysia

FCM99 Bola Sepak – Pertaruhan Bola Sepak Live Terbaik Malaysia dengan Odds Paling Kompetitif & Perlawanan Terus

Dari Liga Super Malaysia hingga EPL, La Liga dan UEFA Champions League — FCM99 ada lebih 500 liga dengan odds live terkini, jenis pertaruhan paling lengkap dan bayaran dalam Ringgit Malaysia.

Berlesen & Sah
SSL 256-bit Selamat
Odds Live Masa Nyata
Sokongan 24×7
Deposit & Withdraw RM

Perlawanan Semasa

Odds Bola Sepak Live FCM99 – Hari Ini

Odds dikemas kini setiap beberapa saat. Pilih perlawanan, pilih jenis pertaruhan dan sahkan sebelum peluang berubah.

English Premier League LIVE min ke-67
2 Manchester City
1 Arsenal
Man City1.62
Seri3.80
Arsenal4.50
Liga Super Malaysia LIVE min ke-34
1 Johor Darul Ta'zim (JDT)
0 Selangor FC
JDT1.55
Seri3.90
Selangor5.20
La Liga – Sepanyol Sabtu 03:00 MYT
– Real Madrid
– FC Barcelona
Real Madrid2.10
Seri3.40
Barcelona3.60
UEFA Champions League – Suku Akhir Rabu 03:00 MYT
– Liverpool
– Bayern Munich
Liverpool2.25
Seri3.30
Bayern3.10
Liga Super Malaysia Jumaat 21:00 MYT
– Kuala Lumpur City FC
– Pahang FA
KL City2.05
Seri3.20
Pahang3.75
fcm99

Kenapa FCM99 untuk Bola Sepak

Platform Pertaruhan Bola Sepak Paling Lengkap untuk Peminat Malaysia

Bola sepak dan rakyat Malaysia memang tak boleh dipisahkan. Dari budak sekolah yang gila EPL sampai ke bapa yang ikut Liga Super setiap hujung minggu — semangat terhadap sukan ini memang mengalir dalam darah. Di FCM99, kami faham betul perasaan tu. Itulah sebabnya kami bina platform pertaruhan bola sepak yang bukan sekadar ada odds, tapi betul-betul direka khas untuk penggemar Malaysia.

FCM99 menyokong lebih daripada 500 liga dari seluruh dunia — termasuk sudah tentunya Liga Super Malaysia, Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1 dan UEFA Champions League. Kalau kau ikut perlawanan Liga Super Malaysia setiap minggu, kau akan dapati bahawa FCM99 ada odds untuk hampir setiap perlawanan dari peringkat kumpulan hingga final Piala Malaysia. Kami bangga dengan liputan liga tempatan yang mungkin paling komprehensif berbanding mana-mana platform di Malaysia.

Apa yang paling buat peminat bola sepak teruja dengan FCM99 ialah ciri live betting atau pertaruhan langsung. Bayangkan kau tengah tonton JDT lawan Selangor FC di TV, dan dalam masa yang sama kau boleh masuk pertaruhan baru mengikut perkembangan perlawanan. Kalau JDT tertekan dan Selangor dapat corner berbahaya, odds akan berubah dalam masa nyata dan kau boleh ambil peluang itu. Ini bukan sekadar klik dan tunggu — ini bola sepak yang hidup.

Dari segi kemudahan bayaran, FCM99 memang paling mesra untuk pemain Malaysia. Semua deposit dan pengeluaran dilakukan dalam Ringgit Malaysia (RM) menggunakan kaedah pembayaran tempatan seperti Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow dan FPX internet banking termasuk Maybank2u serta CIMB Clicks. Deposit minimum serendah RM 20 sahaja, dan pengeluaran kemenangan diproses dalam masa 5 hingga 15 minit — masuk terus ke dompet digital atau akaun bank kau.

Untuk orang yang suka analisis mendalam sebelum bertaruh, FCM99 menyediakan statistik perlawanan, rekod head-to-head, keadaan pasukan (termasuk pemain cedera dan tangguhan), serta data prestasi dalam dan luar padang. Semua maklumat ini tersedia percuma di dalam platform supaya kau boleh buat keputusan pertaruhan berdasarkan data, bukan sekadar nasib semata-mata.

Liga Bola Sepak yang Tersedia di FCM99

Salah satu kelebihan terbesar FCM99 ialah keluasan liga yang diliputi. Dari liga tempatan hingga ke sudut benua lain, hampir semua pertandingan bola sepak yang ada penonton setianya di Malaysia boleh ditemui di FCM99. Liga Super Malaysia tentu wajib ada — termasuk Piala Malaysia, Piala FA dan Piala Sumbangsih. Untuk EPL peminat, setiap perlawanan dari Gameweek pertama hingga akhir musim ada odds yang kompetitif dengan liputan live betting penuh.

Selain liga utama Eropah, FCM99 juga ada liga Asia seperti J-League Jepun, K-League Korea dan Chinese Super League yang makin popular di kalangan pemain Malaysia. Untuk pencinta bola sepak peringkat antarabangsa, FIFA World Cup Qualifying, AFC Asian Cup dan perlawanan persahabatan antarabangsa juga ada dalam senarai pertaruhan kami.

Jenis-Jenis Pertaruhan Bola Sepak di FCM99

  • 1X2 (Moneyline) — Pilih Pasukan Rumah menang, Seri, atau Pasukan Tamu menang. Jenis pertaruhan paling asas dan popular.
  • Asian Handicap — Pasukan lebih kuat diberi handicap negatif untuk seimbangkan peluang. Sangat popular di Malaysia kerana tiada pilihan seri.
  • Over/Under (Jumlah Gol) — Bertaruh sama ada jumlah gol dalam perlawanan lebih atau kurang dari angka yang ditetapkan (contoh: 2.5 gol).
  • Both Teams to Score (BTTS) — Ramal sama ada kedua-dua pasukan akan mencetak gol atau tidak sepanjang perlawanan.
  • Correct Score — Teka skor tepat perlawanan. Payout sangat tinggi tetapi memerlukan analisis mendalam.
  • First Goal Scorer — Siapa pemain yang akan mencetak gol pertama? Payout boleh cecah 15:1 untuk pilihan tepat.
  • Half Time / Full Time — Ramal keputusan di masa rehat DAN pada masa penuh. Lebih mencabar, lebih menguntungkan.
  • Parlay / Accumulator — Gabungkan 2 hingga 8 perlawanan dalam satu pertaruhan. Gandaan boleh mencecah 12x atau lebih.
Dasar Privasi FCM99

Semua maklumat akaun dan rekod pertaruhan bola sepak kau dilindungi dengan enkripsi SSL 256-bit. FCM99 tidak berkongsi data peribadi dengan pihak ketiga tanpa kebenaran. Baca Dasar Privasi kami.

Skor Terkini

Man City vs Arsenal
2 – 1
67'
JDT vs Selangor FC
1 – 0
34'
PSG vs Inter Milan
0 – 0
12'
Atletico Madrid vs Dortmund
1 – 2
78'
Pahang FA vs Perak FC
2 – 2
FT
Odds Kompetitif Selalu

FCM99 memastikan odds bola sepak sentiasa kompetitif. RTP pertaruhan sukan kami mencapai 97.4% — antara tertinggi di Malaysia.

Withdraw Dalam 5 Minit

Menang pertaruhan? Wang masuk ke Touch 'n Go atau DuitNow kau dalam masa 5 minit. Tanpa soal siasat.

fcm99

Liga & Kejohanan

Liga Bola Sepak Popular di FCM99

Lebih 500 liga aktif — dari liga tempatan Malaysia hingga ke kejohanan Eropah dan Asia. Semuanya dengan odds kompetitif dan liputan live betting.

🏆
Liga Super Malaysia
12 pasukan | 22 perlawanan/minggu
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
English Premier League
20 pasukan | 10 perlawanan/minggu
🌟
UEFA Champions League
32 pasukan | Fasa kumpulan–Final
🇪🇸
La Liga – Sepanyol
20 pasukan | Real Madrid, Barca
🇮🇹
Serie A – Itali
20 pasukan | Juventus, Inter, AC Milan
🇩🇪
Bundesliga – Jerman
18 pasukan | Bayern, Dortmund
🇫🇷
Ligue 1 – Perancis
18 pasukan | PSG, Monaco
🌏
AFC & Piala Malaysia
AFC Champions, Piala FA, Sumbangsih

Jenis Pertaruhan

Pelbagai Cara Bertaruh Bola Sepak di FCM99

Tak semua pertaruhan bola sepak adalah sama. Ketahui jenis yang ada dan pilih strategi yang paling sesuai dengan cara kau mengikuti perlawanan.

1X2 (Moneyline)

Bertaruh pada pemenang perlawanan atau seri. Paling mudah dan sesuai untuk pemula. Odds standard 3 hala.

Asian Handicap

Pasukan kuat diberi handicap. Tiada pilihan seri — hanya 2 hasil. Sangat popular di kalangan pemain Asia termasuk Malaysia.

Over / Under Gol

Ramal jumlah gol perlawanan lebih atau kurang dari had yang ditetapkan. Berlaku tanpa mengira siapa yang menang.

Live In-Play Betting

Bertaruh semasa perlawanan berlangsung. Odds berubah setiap minit mengikut perkembangan padang — peluang baru setiap ketika.

Correct Score

Teka skor tepat perlawanan. Risiko tinggi tetapi payout boleh cecah 20:1 atau lebih untuk skor yang kurang dijangka.

First Goal Scorer

Ramal pemain yang akan cetak gol pertama. Odds menarik untuk pencetak gol yang kurang difavoritkan.

Parlay / Accumulator

Gabungkan 2–8 perlawanan. Semua mesti betul untuk menang, tapi gandaan boleh mencecah 12x atau lebih dari taruhan asal.

Half Time / Full Time

Ramal keputusan di masa rehat DAN masa penuh. Kombinasi tepat memberi payout jauh lebih tinggi berbanding 1X2 biasa.

Dalam Angka

FCM99 Bola Sepak – Data & Rekod

0
Liga Aktif Seluruh Dunia
0
Pemain Bola Sepak Aktif
0
% RTP Pertaruhan Sukan
0
Minit Purata Withdraw

Jadual Perlawanan

Perlawanan Bola Sepak Pilihan FCM99 Minggu Ini

Semua odds dikemas kini secara langsung. Angka di bawah adalah anggaran dan boleh berubah menjelang perlawanan.

Perlawanan Liga Tarikh / Masa (MYT) 1 (Rumah) X (Seri) 2 (Tamu)
Man City vs Arsenal EPL LIVE 1.62 3.80 4.50
JDT vs Selangor FC Liga Super MY LIVE 1.55 3.90 5.20
Real Madrid vs Barcelona La Liga Sabtu 03:00 2.10 3.40 3.60
Liverpool vs Bayern Munich UCL Suku Akhir Rabu 03:00 2.25 3.30 3.10
KL City FC vs Pahang FA Liga Super MY Jumaat 21:00 2.05 3.20 3.75
Tottenham vs Chelsea EPL Ahad 22:30 2.40 3.25 2.95
fcm99

Panduan Mula

Cara Mula Bertaruh Bola Sepak di FCM99

4 langkah mudah dan kau dah boleh masuk pertaruhan bola sepak pertama dalam masa kurang dari 5 minit.

1
Daftar Akaun FCM99

Klik Daftar, masukkan nombor telefon Malaysia dan tetapkan kata laluan. Sahkan via SMS OTP. Siap dalam masa 2 minit.

2
Buat Deposit

Gunakan Touch 'n Go, DuitNow, GrabPay, Boost, ShopeePay atau FPX (Maybank2u/CIMB Clicks). Minimum RM 20, kredit segera.

3
Pilih Perlawanan & Jenis Taruhan

Pergi ke bahagian Bola Sepak, cari liga atau perlawanan, pilih jenis pertaruhan dan masukkan jumlah yang ingin ditaruhkan.

4
Sahkan & Tunggu Keputusan

Semak slip pertaruhan, sahkan dan tunggu keputusan. Kalau menang, wang terus masuk ke baki akaun kau selepas perlawanan.

Tarikh Perlawanan Besar

El Clasico – Real Madrid vs Barcelona Bermula Dalam

Pertarungan terbesar La Liga musim ini. Odds terbaik tersedia sekarang di FCM99 — jangan tunggu hingga saat akhir!

00
Hari
00
Jam
00
Minit
00
Saat
Daftar & Bertaruh Sekarang

Promosi & Bonus

Tawaran Eksklusif Bola Sepak FCM99

Kata Ahli

Pengalaman Pemain Bola Sepak FCM99

"Setiap hujung minggu memang rutin — tengok EPL sambil buka FCM99 di telefon. Live betting dia memang laju, odds update setiap beberapa saat. Masa Arsenal menang balik daripada ketinggalan 2 gol, saya masuk pertaruhan di minit ke-70 dan menang RM 3,200. Withdraw masuk DuitNow dalam 6 minit."

Razif Zulkifli
Johor Bahru, Johor

"Ikut Liga Super Malaysia dah lama, tapi FCM99 yang pertama buat saya rasa odds dia betul-betul fair. JDT selalu favorit tapi odds dia tak terlalu rendah — masih ada nilai. Parlay 3 pasukan minggu lepas dapat RM 2,800. Sistem dia mudah, tak pening nak faham."

Siti Hajar Mahmud
Shah Alam, Selangor

"Pemain lama yang dah cuba banyak platform. FCM99 menang dari segi liputan liga — ada Liga Super, Piala Malaysia, AFC dan semua liga Eropah utama dalam satu tempat. Asian Handicap dia pun ada pilihan yang cukup untuk buat strategi. Statik perlawanan percuma yang diberikan membantu sangat dalam analisis."

Krishnan Pillai
Kuala Lumpur, WP
fcm99
Dasar Privasi & Keselamatan FCM99

FCM99 mengambil serius perlindungan maklumat peribadi setiap ahli. Semua data yang kau berikan — nombor telefon, maklumat pembayaran dan rekod pertaruhan bola sepak — disimpan selamat menggunakan enkripsi SSL 256-bit berstandard industri. Kami tidak berkongsi data kau dengan mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran bertulis kau. Sistem pemantauan 24 jam kami memastikan akaun kau dilindungi dari akses tidak sah pada setiap masa. Untuk mengetahui lebih lanjut tentang hak-hak kau sebagai pengguna, layari Dasar Privasi kami.

Soalan Lazim

Soalan Lazim – Pertaruhan Bola Sepak FCM99

Ya, FCM99 menyokong penuh bola sepak tempatan Malaysia termasuk Liga Super Malaysia, Liga Premier Malaysia, Piala Malaysia, Piala FA Malaysia dan Piala Sumbangsih. Semua perlawanan utama pasukan seperti Johor Darul Ta'zim (JDT), Selangor FC, Kuala Lumpur City FC, Pahang FA, Terengganu FC dan lain-lain ada dalam senarai pertaruhan FCM99 dengan odds kompetitif dan liputan live betting. Kami juga menyediakan perlawanan AFC Champions League yang melibatkan pasukan Malaysia.

Asian Handicap ialah jenis pertaruhan bola sepak yang berasal dari Asia dan sangat popular di Malaysia. Berbeza dengan 1X2 biasa, Asian Handicap menghapuskan pilihan seri dengan memberi pasukan yang lebih lemah "head start" dalam bentuk gol. Contohnya, jika Man City vs Arsenal dengan handicap -1.0 untuk Man City, kau perlu Man City menang dengan sekurang-kurangnya 2 gol untuk pertaruhan Man City menang. Ini menjadikan peluang menang hampir 50/50 tanpa pilihan seri, dan itulah sebabnya ia digemari pemain Asia yang mahukan odds lebih adil. Di FCM99, Asian Handicap tersedia untuk hampir semua perlawanan dengan pilihan 0.25, 0.5, 0.75 dan 1.0 handicap.

Ya, FCM99 menyokong pertaruhan Parlay (juga dikenali sebagai Accumulator) di mana kau boleh menggabungkan antara 2 hingga 8 perlawanan dalam satu slip pertaruhan. Semua pilihan perlu betul untuk kau menang, tetapi gandaan odds yang dihasilkan boleh sangat menguntungkan — contohnya, 4 perlawanan dengan odds purata 2.0 setiap satu akan menghasilkan gandaan 16x dari jumlah taruhan asal. FCM99 membenarkan gabungan perlawanan dari liga yang berbeza dalam satu Parlay, termasuk Liga Super Malaysia, EPL, La Liga dan lain-lain.

Jika sesuatu perlawanan bola sepak ditangguhkan sebelum minit ke-90 dan disambung semula dalam masa 48 jam, pertaruhan kekal sah dan keputusan berdasarkan keputusan akhir perlawanan tersebut. Jika perlawanan dibatalkan sepenuhnya atau tidak diteruskan dalam tempoh 48 jam, semua pertaruhan bagi perlawanan itu akan dianggap batal (void) dan jumlah taruhan akan dikembalikan penuh ke akaun kau dalam masa 24 jam. Untuk pertaruhan Parlay, perlawanan yang void akan dikeluarkan dari slip dan gandaan dikira semula berdasarkan baki perlawanan yang sah.

Sedia untuk Bertaruh?

500+ Liga Bola Sepak FCM99 Menunggu Kau!

Daftar sekarang dan tuntut bonus selamat datang sehingga RM 388. Deposit guna Touch 'n Go, DuitNow atau FPX — semua dalam RM.

English